Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku

• Ostatná aktualizácia: streda, 08. február 2017, 21:20
    Napísal/a: PhDr. Anna Kӧverová, Mgr. Marcela Baťalíková, jaz. korekcia článku Mgr. Ľudmila Chovancová

• 07-december-2016 22:43

Školské kolo Olympiády v anglickom jazykuDňa 6. 12.2016 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. V súťaži si zmeralo sily 14 žiakov druhého až štvrtého ročníka v kategórii 2.D.

Výsledky súťaže sú nasledovné:
1. miesto: Marcel Meňkӧ – III.FL
2. miesto: Erika Malá – II.FL
3. miesto: Pavol Kačmar – IV.M
Víťaz súťaže Marcel Meňkӧ bude reprezentovať našu školu na obvodnom kole Olympiády ANJ, ktoré sa uskutoční 18.1.2017.
Srdečne blahoželáme a naďalej držíme palce!