Vyhodnotenie XII. ročníka Memoriálu Kamily Tarbajovej

• Ostatná aktualizácia: utorok, 23. október 2018, 10:56
    Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová

• 03-október-2016 20:50

SZŠ v Michalovciach zorganizovala 30. septembra 2016 v telocvični školy už XII. ročník Memoriály Kamily Tarbajovej vo volejbale pedagógov. Zúčastnilo sa ho 5 škôl – GPH Michalovce, GĽŠ Michalovce, SOŠ OaS Michalovce, CSOŠ sv. Jozafáta Trebišov a SZŠ Michalovce.

Memoriál Kamily Tarbajovej 2016Hralo sa systémom každý s každým na dva hrané sety do 15 bodov. Jednotlivé zápasy rozhodoval Radoslav Babej. Celý turnaj mal vysokú športovú úroveň, jednotlivé zápasy boli dramatické a vyrovnané. Diváci sa na lavičke nenudili a prišli si na svoje. O víťazovi pri rovnosti bodov a setov napokon rozhodol lepší pomer lôpt v setoch o jednu v prospech SOŠ OaS v Michalovciach.
Celkové poradie:
1.    SOŠ OaS Michalovce
2.    SZŠ Michalovce
3.    CSOŠ Michalovce
4.    GĽŠ Michalovce
5.    GPH Michalovce
Naše farby reprezentovali – Mihaľová, Bobiková, Žaludko, Makovič,Hrubjak, Koško a Kušej.
Po športovej časti v telocvični nasledovala spoločenská časť turnaja v jedálni školy. Riaditeľ školy RNDr. Dušan Žaludko - po krátkom príhovore k účastníkom turnaja - najprv odovzdal spomienkovú cenu Miškovi Tarbajovi a potom vecné ceny všetkým účastníkom turnaja, poháre a diplomy trom najlepším družstvám.

fotogaléria

Nasledovalo posedenie pri dobrom jedle a občerstvení v družnej debate. Účastníci volejbalového turnaja vyslovili veľkú spokojnosť so športovou i spoločenskou časťou. Naša škola bola pozvaná na 2 volejbalové turnaje – 25.11.2016 na GPH v Michalovciach a 16.12. 2016 na CSOŠ sv. Jozafáta v Trebišove.
Organizátori turnaja vyslovujú veľké poďakovanie vedeniu školy, zamestnancom školy i všetkým sponzorom, ktorí svojím dielom prispeli k úspešnému priebehu XII. ročníka Memoriálu Kamily Tarbajovej vo volejbale pedagógov.