Deň zdravia v SYRÁRNI BEL SLOVENSKO

Napísal/a: Mgr. Hedviga Šľachtová, jazyková korekcia PhDr. Anna Köverová

• 21-jún-2023 19:01
Deň zdravia Syráreň Bel

Dňa 20.6.2023 sa žiaci našej školy zúčastnili akcie Deň zdravia v SYRÁRNI BEL SLOVENSKO a. s. v  Michalovciach, ktorá v spolupráci so ZP Union zorganizovala túto akciu pre svojich zamestnancov.

Žiaci denného štúdia v odbore masér poskytovali počas tohto dňa klasické masáže, najmä pre oblasť chrbta, šije a pliec. Celkovo aplikovali 60 klasických masáží. Tejto akcie sa zúčastnili žiaci II.M triedy: Ladislav Lukáč, Emília Kuhejdová, Martina Tutková, Mária Mihalčiková. Teší nás, že sme  takýmto spôsobom mohli spríjemniť deň zamestnancom firmy a prispieť k zlepšeniu ich zdravia.