Londýn 2016

• Ostatná aktualizácia: pondelok, 15. august 2016, 19:47
    Napísal/a: PhDr. Anna Kӧverová, jaz. korekcia článku PhDr. Anna Kӧverová

• 28-jún-2016 14:02

V dňoch od 13. do 18. júna 2016 sa vyučujúce ANJ PhDr. Anna Kӧverová, Mgr. Ľudmila Chovancová a Mgr. Alena Majerčáková zúčastnili spolu s 25 žiakmi našej školy – I.ZA, I.M, II.M, I.FL, II.FL tematicko - poznávacieho zájazdu v Londýne – hlavnom meste UK.

Londýn 2016

Po náročnej ceste autobusom sme boli očarení krásnymi historickými pamiatkami mesta, akými sú Big Ben, Tower Bridge, Hyde Park, Greenwich  park a observatórium, námorné múzeum, British Museum, Trafalgar Square s národnou galériou, Buckingham Palace a iné. Nezabudnuteľná bola aj plavba loďou po Temži, návšteva múzea voskových figurín Md. Tussaud´s ako aj výhľad z London Eye na panorámu mesta. Keďže by sme sa s vami radi podelili o tieto zážitky, posielame aspoň zopár fotografií, ktoré nám budú spomienkou na toto úžasné multikultúrne veľkomesto Európy.

fotogaléria