apríl 2024

Kampaň 16 dní AKTIVIZMU na zastavenie násilia páchaného na ženách

• Ostatná aktualizácia: pondelok, 06. február 2017, 21:23
    Napísal/a: PhDr. Eleonóra Doležalová, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová

• 28-november-2016 14:44

Stredná zdravotnícka škola sa zúčastnila kampane 16 dní aktivizmu- Vypískajme násilie-Umlčané svedkyne

Kampaň 16 dní AKTIVIZMU na zastavenie násilia páchaného na ženách 2016Počas  kampane sme si vypočuli prednášky spojené s besedou na danú tému, ktoré na našej škole prebehli  pod vedením Mgr. Bamburákovej, Mgr. Bálintovej z občianskeho združenia v Michalovciach v spolupráci s koordinátorom výchovy k manželstvu a rodičovstvu. Dňa 28.11.2016 sa pred Okresným úradom v Michalovciach konal „happening“ pod názvom „Vypískajme násilie- Umlčané svedkyne“. Pod vedením koordinátorky výchovy k manželstvu a rodičovstvu : PhDr. E. Doležalovej sa do akcie aktívne zapojili žiaci III.FL triedy: Mária Majerníčková, Kristína Dunajová, Ľudmila Hašková,  III.ZA triedy: Monika Hrehová, Martina Rusnáková, III.ZB: Veronika Spišáková, Tamara Ferencová, Patrícia Gažová, Jana Mročová, Lívia Rabajdová, III.M: Alexandra Mackaľová, Jaroslava Polačková, I.ZB: Júlia Fečáková. Aktívne nás podporila aj vyučujúca PhDr. Ivana Jenčíková.
Ďakujeme žiakom a pedagógom za reprezentáciu Strednej zdravotníckej školy v Michalovciach.

fotogaléria

Pozrite si nové číslo