Lyžiarsky kurz I.

• Ostatná aktualizácia: piatok, 11. marec 2016, 20:21
    Napísal/a: Mgr. Marcel Makovič, PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová

• 11-marec-2016 20:21

V dňoch 22. – 26. februára 2016 sa žiaci z I. ZB  a I. FL zúčastnili lyžiarskeho kurzu, ktorý sa konal v lokalite športovo-rekreačného strediska Jahodná  pri Košiciach. Pedagogický dozor a prácu inštruktorov zabezpečovali učitelia – Mgr. Marcel Makovič,  PaedDr. Milan Kušej, PhDr. Martina Ďurišinová a PhDr. Ivana Jenčíková.
Žiaci a učitelia mali v stredisku Jahodná pri Košiciach výborné podmienky na realizáciu kurzu. Bola im poskytnutá možnosť realizovať výcvik na svahoch s rozličnou obtiažnosťou,  ubytovanie a stravovanie bolo takisto na vysokej úrovni. K dispozícii pre výučbu a voľný čas  mali spoločenskú miestnosť s dataprojektorom, ako aj bazén s protiprúdom a saunu na regeneráciu po lyžiarskom výcviku.