Naša atletická výprava nesklamala

• Ostatná aktualizácia: pondelok, 27. apríl 2015, 05:41
    Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Ľudmila Chovancová

• 22-apríl-2015 05:23

14-členná atletická výprava z našej školy – Ujjobáďová I. ZA, Jaciková I. FL, Novák II. M, Korytková II. ZB, Kováčiková II. ZB, Kosely II. ZB, Ištoková II. ZB, Gujda II. FL, Maruščák II. FL, Špaller II. FL, Pavlič III. M, Mašlejová III. ZA, Sabová III. ZA, Juroš III. M – sa 21. apríla 2015 zúčastnila Obvodného kola v ľahkej atletike dievčat a chlapcov michalovských stredných škôl, ktoré organizovala Stredná odborná škola obchodu a služieb v Michalovciach na atletickom štadióne IV. ZŠ v Michalovciach.

Ľahká atletika 2015V konkurencii michalovských škôl – GPH Michalovce, GĽŠ Michalovce, SOŠT Michalovce, SOŠ OaS Michalovce, OA Michalovce, CSOŠ Michalovce – naši atletickí reprezentanti vybojovali pre naše farby tieto úspechy:

Beh na 800 m – 1. miesto Juroš IV. M
Skok do diaľky – 1. miesto Pavlič III. M
Beh na 800 m – 2. miesto Ujjobbáďová I. ZA
Beh na 200 m – 2. miesto Ištoková II. ZB
Beh na 100 m – 2. miesto Kováčiková II. ZB
Švédska štafeta – 3. miesto Mašlejová III. ZA, Ištoková II. ZB, Kosely II. ZB, Maruščák II. FL

Za výbornú reprezentáciu školy v ľahkej atletike si dievčatá a chlapci zaslúžia náš obdiv a poďakovanie. K dosiahnutým výsledkom im úprimne blahoželáme !