Školské kolo v bedmintone chlapcov a dievčat

• Ostatná aktualizácia: utorok, 17. december 2013, 13:44
    Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej

• 19-november-2013 05:48

Za festival bedmintonu možno označiť školské kolo v bedmintone chlapcov a dievčat, ktoré sa v telocvični našej školy uskutočnilo 18. novembra 2013.

Na hodinách telesnej a športovej výchovy sa najprv odohrali základné kolá v dvojhre chlapcov a dievčat. Hralo sa na jeden hraný set do 11 vylučovacím systémom.

Súťaže sa zúčastnilo 20 dievčat a 12 chlapcov.

Do užšieho finále sa v kategórií chlapcov prebojovali Lukáš Čarný II.M, Samuel Boltun II.M a Bohuš Balog I.M.

V kategŕií dievčat to boli Nikola Kinčovská II.FL, Petra Hanušinová II.M, Gabriela Ištoková I.ZB a Bianka Bačová II.ZB.

V užšom finále sa hralo systémom každý s každým na jeden vyhratý set do 11.

Celkové poradie:

Dievčatá: 1. Kinčovská II.FL